Granary

EN

Neden GRANARY Franchising Sahibi Olmalısınız ?

NEDEN GRANARY MARKASI İLE ÇALIŞMALIYIM?

10 yıllık saha ve iş tecrübemiz, bayi gelişimini sağlayan işletme reçetelerimiz, ürün lezzetimiz, farklı sunum teknikleri, heycanımız ve samimiyetimiz bizi diğer markalardan ayıran özelliklerimizdir.

YATIRIMIN GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ NE KADAR SÜRÜYOR ?

İşletme lokasyonu ve giderlerinin değişkenliklerini de baz alarak yatırımın geri dönüş aralığı ortalama 8- 12 ay arasında değişebilmektedir.

TEDARİK SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Ürünlerimiz, tüm şubelere, Granary markasının kendi araçları ile +4 derece soğutuculu araçlar ile haftada iki gün kaplarına kadar firmamız çalışanları tarafından teslim edilmektedir.

SEKTÖRDE TECRÜBENİZ NEDİR?

Markamız sektörde yeni olmakla birlikte, franchise sektöründe 10 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından kurulmuştur. Ekibimiz içerisinde bulunan kişiler, franchise alanında faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası markalarda önemli görevler üstlenmiştir.

LOKASYON SEÇİMİNDE NASIL FİZİKSEL ÖZELLİKLER OLMALI?

Granary şubelerinin fiziki özelliklerinin en başında olması gereken husus giriş katı ve düz ayak girişi olmalıdır. Giriş katı minimum en az 60 m2 ( alan + wc + depo ) olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 4 m2, her kat için tavan yüksekliği minimum 2,90 m olmalıdır. Franchise için depolar dahil minimum 80 m2 alan yeterli olacaktır.

FRANCHISE ADAYLARI İÇİN DESTEKLERİNİZ NEDİR?

Franchise Alan kişinin desteklenmesi, işletmenin sürekliliği için öncelikli hedefimizdir. Granary ailesinin üyesi olan bayilerimize, bayiliğin verilme aşamasından itibaren lokasyon analizi, pazarlama, reklam, satın alma, eğitim, insan kaynakları gibi alanlarda destek verilmektedir.

FRANCHISE ŞUBELERİNİZİ DENETLİYOR MUSUNUZ?

Operasyon uzmanı ekibimiz tarafından tüm şubelerimize ayda minimum bir defa K.S.T (Kalite, Servis, Temizlik) olarak detaylı denetime tabi tutulur. 6 ayda bir defa ise operasyon günü değişimiz, satışların arttırılması ve işletmelerin gelişimine katkı sağlayacak eğitim düzenlenmektedir.

SEKTÖRE GETİRMİŞ OLDUĞUNUZ YENİLİKLER NELERDİR?

Türk mutfağının ülkemizde ve dünyada en çok sevilen sütü tatlılarını, mıs gibi kokan lezzetli özel çaylarını ve special kahvelerimizi birleştirerek Dünya’da bir ilk olan hem kafe konsepti, hem ofis gibi çalışabileceğiniz bir alan, hem arkadaşlarınızla güzel müzikler eşliğinde sohbet edebileceğiniz bir ortam ve kaliteli vakit geçirebileceğiniz bir marka yarattık.

GRANARY'E
HEMEN BAŞVUR

Kişisel Bilgiler
Yatırım Yapılacak Lokasyon